UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 10166114
nr 1016 6114
Golvur
1800-tal, höjd: 204 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 februari 2016
kl 20:02:37
1/2 19:54:32